Glock Aksesuar

http://glockaksesuar.com , 2017 yılında Ekrem Özsoy tarafından, geniş bir yelpazedeki glock aksesuarlarını kapsayan ve çevrimiçi katalog satışlarıyla çok markalı bir uluslararası perakende ve toptan dağıtım ağının çalışmasını kolaylaştırmak için kuruldu.


Ana markalarımızdan biri olan Glock, Glock Parça ve Aksesuarları için Dünyanın En Büyük Kaynağıdır. Biz dünyanın en büyük Glock parçaları ve aksesuarları, dergileri, kılıfları, logolu dişli, giyim eşyası, gizleme malzemeleri, özel parçalar ve Glock özel silah distribütörü konumundayız.


Ayrıca, Türkiye-Esenyurt-Kıraç adresindeki perakende satış noktamızı ziyaret etmeye davet ediyoruz ve şimdiye kadar yaşadığınız herhangi bir toplu çekim programının aksine, taktik tarzı bir kapalı saha deneyimi olan Glocku deneyimlemeye davet ediyoruz.


http://glockaksesuar.com, da alışveriş yaparken, en yüksek düzeyde kalite ve hizmet bekleyebilirsiniz. Mükemmellik taahhüdümüz, en yüksek müşteri hizmetleri standartlarına dayanıyor. Sektördeki en bilgili profesyonellerin desteğiyle piyasadaki en iyi ürünleri sunuyoruz. Sürekli büyüyoruz ve müşterilerimizin sadakati ve güvenine sahip olmaktan dolayı çok memnunuz.