Silahlar - Önemli Uyarı

Silahlar - Önemli Uyarı

UYARI: BU ELMA KULLANMADAN ÖNCE, BU TALİMATLARI OKUYUNUZ VE UYGUNDURIZ.

Bu tabancayla veya genel olarak ateşli silahlarla ilgili anlamadığınız bir şey varsa, özellikle ateşli silahların ve otomatik yükleme tabancalarının güvenli bir şekilde kullanılmasına hak kazanmış birisinden yardım alın. Bu kullanım kılavuzu yalnızca Infinity model tabancaları için geçerlidir ve bu tabancaya daima eşlik etmelidir. Bu tabancayı ödünç vermek, vermek ya da satmak için, bu el kitabının yanında gitmesini sağlayın.

DİKKAT:

Kolluk kuvvetleri, askeri personel ve yarışma personelinden daha yüksek seviyede hazırlık yapılması aşağıdaki güvenlik talimatlarının birçoğunu geçersiz kılabilir. Daha yüksek bir hazırlık derecesinde çalışırken emniyet sağlamak için, uygun ilk pratik tabanca odaklı eğitim ve güvenli pratik tabanca prosedürlerini vurgulayan makul bir miktarda periyodik eğitim, tabancayı kolluk kuvveti, askeri güçler tarafından öngörülen daha yüksek seviyede çalıştırmak için gereklidir ve rekabet makamları. BU KILAVUZDA GÜVENLİK BİLGİLERİ VE GÜVENLİK TALİMATLARI İÇİN YAPILMAMIŞ KİŞİSEL YARATILIŞ, ÖLÜM VEYA MÜLKİYET HASARLARINA BAĞLI OLARAK OLUŞABİLİR.
DİKKAT:

Ateş etmek istemediğinizde tabancanızın kovulamayacağı şekilde , PİSTOLUNUZU BOŞ ZAMAN SİPARİŞİNE BOŞALTIN ​​VE SIZDIRMAZSA SADECE ÖNEMLİ ÖNEMLİDİR .
DİKKAT:

SADECE TEMİZ, KURUMSAL, ORİJİNAL, YÜKSEK KALİTE VE TİCARİ ÜRETİLMİŞ ŞEKİLLERİ İYİ ŞEKİLDE KULLANINIZ , ki bu da tabancanızın kalibresine uygundur. Ateşli silahlar ve mühimmat üreticileri, ürünlerini titiz mühendislik güvenlik sınırları içerisinde tasarlarlar. El yükleri ve yeniden üretilen mühimmat bazen bu sınırların dışındadır ve hazneyi, slayt ve alıcının havaya uçurulması, yaralanma, ölüm veya mülke zarar vermemesi kadar güvensiz olabilir.
ÖNLEM:

BU Ateşlemenin PAKETİNDEN ÇIKARILMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKEN TÜM GÜVENLİK VE ÇALIŞMA KILAVUZUNU OKUYUNUZ VE ANLAYINIZ. Bu SVI ürünü ABD Hazine Bakanlığı Alkol, Tütün ve Ateşli Silahlar Bürosu tarafından ateşli silah veya tehlikeli bir silah olarak sınıflandırılır; Bu nedenle, potansiyel olarak öldürücüdür!
UYARI:

BU SİGARA KENDİLİĞİ KAPSAM DIŞINDAKİDAN VEYA KESİNLİKLE KULLANILDIĞINDAN, UZAKTAN BOŞALTMA SONUCUYA OLUŞTURABİLECEK VE MÜLKİYETİN ZARAR, ÖLÜMÜNE VEYA ZARARLANDIRILMASINA İLİŞKİNDİR.
DİKKAT:

YÜKLEME VE KULAKLIK ÖNCESİ BU SVI GÜVENLİĞİNİN UYGUN KULLANIMI VE İŞLEYİŞİ ÜZERİNE TEMEL TAVSİYE EDEREK BU TALİMAT KILAVUZUNU DİKKATLE OKUYUN. Bununla birlikte, güvenliğiniz ve başkalarının (ailenizi de içeren) güvenliği, bu tavsiyeye olabildiğince uyuma ve evlat edinme, gelişme ve güvenli uygulamalarınızın sürekli olarak kullanılmasına bağlıdır. Ateşli silahlara alışkın değilseniz, ateşli silahlar okulları, atış aralıkları, NRA ve NROI tarafından onaylanan eğitmenler veya benzeri nitelikli kuruluşlar tarafından yürütülen güvenli taşıma kursları yoluyla daha fazla tavsiye isteyin.


Sonsuzluk diyagramı


Bu el kitabının Tabancalarını Temizleme ve Toplama bölümleri için verilen Sökümleri okurken lütfen bu diyagrama bakın .


ÖNEMLİ:Sonsuzluk tabancanız fabrikadan ayrılmadan önce, bir güvenlik dergisi ve tabancaya yerleştirilen boş hazne göstergesi ile dikkatlice kontrol edildi ve paketlendi. Strayer-Voigt Inc. (SVI) fabrikadan çıktıktan sonra ürünün taşınmasını kontrol edemez; bu nedenle lütfen Infinity tabancasını satın aldığınızda, boşaltıldığından ve hasarsız olduğundan emin olmak için dikkatli bir şekilde inceleyin. SVI bayisi, bu sınava girerken size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar ve başka sorularınızı yanıtlamaya gayret gösterecektir. Bu kullanım kılavuzu daima bu ateşli silahla birlikte bulunmalıdır. Bu tabancayı ödünç vermek, vermek ya da satmak için, bu el kitabının yanında gitmesini sağlayın.
UYARI:

BU BOZUKLUK MODELİ PISTOLU, DERGİ ÇIKARILDIĞINDA, KARTUŞ ODA SINIRINDA VE DENEYİ ÇEKİNİYORSA. BU SADAKI MODEL PISTOL FULLYON'DAN BOŞAL ODA YAĞI GÜVENLİĞİ ANAHTARI VE PISTOLADA GİRİŞLİ GÜVENLİK DERGİSİ İLE DENİZCİLİKTEN ÖNCE Gönderildi. Ancak, herhangi bir yangın söndürme gibi, Sonsuza Dayanıklı Tabancanıza YÜKLEYİCİ VE YANMADA HER ZAMAN YAZMAYA HER ZAMAN BERTARENİZ. GÜVENLİK DERGİSİ VE BOŞ KİLİT GÜVENLİĞİ KABİNİN ÇIKARTIRILMASINDA, ODA GÖZÜNÜN BOŞ OLDUĞUNDAN EMİN OLUN. BU TALİMATLARI VE UYARILARI DİKKATLİCE OKUYUN; BU YANGINLA KULLANMADAN ÖNCE BU YÖNERGELERİ VE UYARILARI ANLAŞMADIĞINDAN EMİN OLUN.

DİKKAT:
Strayer-Voigt, bu ateşli silahın kasıtlı veya kazayla boşalması veya amaç için kullanıldığında veya tasarlanmadığı tedaviye tabi tutulduğunda onun işlevinden kaynaklanan yaralanma, ölüm veya mülke verilen zarardan sorumlu değildir. Strayer-Voigt, dikkatsiz veya hatalı kullanım, yetkisiz ayar veya parça değiştirme, korozyon, ihmal veya yanlış kalibreli mühimmat kullanımıyla veya orijinal yüksek kalitede ticari olarak üretilen mühimmattan başka bir mühimmat kullanımıyla sonuçlanan bu ateşli silahla ilgili talepleri kabul etmez. koşulu veya bunların herhangi bir kombinasyonu.

FIREARMS GÜVENLİĞİNE İLİŞKİN TEMEL KURALLAR

TÜM GUNS HER ZAMAN YÜKLÜ

Bir silahın dikkatsizliğin tek bir anında ciddi yaralanma veya ölüm üretme potansiyeline sahip olduğunu unutmayın. Birinin boşaltılmış olduğunu kimseye söylemeyin - her zaman kendiniz kontrol edin ve yüklü olan silahı sanki yüklenmiş gibi tutmaya devam edin. Tabancanın boşaltıldığını düşündüğünüzde yanlışlıkla yangın atmamak için güvenli silahın her zaman takip edilmesini sağlayacak bir alışkanlık kazanın. Bütün ateşli silahları daima yüklü gibi tutun.

DAİMA KANUNUN GÜVENLİ YÖNELİK YÖNLENDİRİLMESİNDE

Tabancanızın ağzından asla, yok etmeye istekli olmadığınız bir şeyi örtmesine izin vermeyin. Tabancayı yükleme, boşaltma veya alan soyma işlemi yaparken bu özellikle önemlidir. Güvenli bir yön seçerken ayrıca, merminin çarptığı herhangi bir nesneden ricochet veya göz gezebileceğini ve mermilerin duvarlara, tavanlara, zemine ve pencerelere nüfuz edebileceğini de göz önüne almalısınız.

SİTENİZİN HEDEFİNE GELMİYORSANIZA PARMAZINIZI TESTE KAPATIN VE ÇEKİME HAZIRIZ

Tetiği çekinceye kadar tabancanız ateşlenemez, parmaklarınızı tetik koruyucusunun dışında tutarak, yerleriniz güvenli bir hedefe hizalandığında, yangın ettiğiniz atışların hedeflenen hedef doğrultusunda gideceğinden emin olursunuz.

HEDEFİNİZDEN EMİN OLUN

Her zaman hedefinizden emin olun ve onun önünde ne olduğunu ve bunun arkasında ne olduğunu bilin. Mermi birkaç kilometre uzaklığa kadar uzanabilir, bu nedenle merminin nereye çarpacağına ve yalnızca engellerin, suyun ya da ricochets oluşturabilecek diğer yüzeylerin bulunmadığı güvenli bir geri döndürme gücüne sahip olmasına dikkat edin. İstenilen hedefi pozitif olarak tanımlamadan bir hareket, gürültü, renk falı ya da hışırdayan bir çalıda asla ateş etmeyin.

SIZINIZINIZI GÜVENLİĞİNİZİ KULLANMAK İÇİN ÖĞRENİN

Hiç kimse, önce ateşli silahı nasıl kullanacağına aşina olmadan herhangi bir silahı tutamaz. Tabancayı nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı anlayıncaya kadar bu kılavuzu dikkatlice okuyun. Bu tabancanın güvenli bir şekilde kullanılmasına ilişkin hâlâ sorularınız varsa ücretsiz 1-800-928-1911 no'lu telefonu arayabilirsiniz.

ASLA GUN'UN YÜKLÜ BİR DURUMDA KALMAMAK.

BU GUN'U VE TÜM FIREARMALARINI ÇOCUKLARDAN KAYBEDİLMEYEN ADÜLLERDEN KALMAK

Her zaman ateşli silahlarınızı çocuklardan ve yetkisiz kişilerden koruyun. Boşaltılan ateşli silahınızı ve mühimmatınızı daima ayrıca ve çocuklar için erişilebilir olmayan güvenli bir yerde saklayın.

SADECE SIZINIZIN SÖZLERI İÇİN DOĞRU ŞEKİLDE KULLANINIZ

Tabancanız için özel olarak tasarlanmamış bir kartuş kullanmayın. Sonsuz tabancanızın namlu kapağının üstüne doğru kalibre atama kodu damgalanır.

Barınakta OBSTRÜKSİYONLU OLMADIĞINDAN EMİN OLUNUZ

Sonsuzluk tabancasını ateşlemeden önce, rutin olarak ateşli silahınızın iyi çalışır durumda ve namluda kir ve engeller bulunmadığından emin olun. Silahın namluda kolaylıkla hareket etmesini engelleyen herhangi bir tıkanıklık, tabancada basınç oluşturmasına neden olabilir. Çamur, silah yağı, aşırı yağlama ya da pas biraz basınçla, namlu patlarken patlar ya da patlar ve böylece hasar görmüş bir silah olur ve atıcı ya da etrafındaki kişilerin ciddi bedensel yaralanmalarına neden olabilir. atıcı.

KAÇINCIYA GÖZLÜK VEYA GÖZLEMLENEN KALİTE GÖZLÜĞÜ VE KULAK KORUMA

Silah ateşinin sesine maruz kalmak, eğer koruma giyilmemişse işitme duyunuza kalıcı hasar verebilir. Çekim gözlükleri, tercihen yan panellerle, dışarı atılan kasalardaki göz yaralanmalarına ve hedefin arka durdurucusundaki parçacıkların veya enkazın sıçramasına karşı koruma sağlar. Silahınızı sökerken ve temizlediğinizde gözlerin korunması için, gevşek yayların veya diğer parçaların yanı sıra aerosol solventler ve temizlik maddeleri göz yaralanmalarını önleyecektir.

ALKOL VE İLAÇLARIN ETKİ EDİLMESİNDE ASLA FIREARMALARI KULLANMAYINIZ

Tüfeğin kullanımı ve kullanılması, tam ve sürekli dikkat, uyanıklık ve haksız karar vermenizi gerektirir. Seni uyuşuklaştıracak, reflekslerinizi yavaşlatacak ve normal duyularınızı veya yargılarınızı olumsuz etkileyebilecek reçeteli ilaçlar alırken ateşli silahları kullanmaktan kaçının.

SIZINIZI GİBİ YÜKLÜ BİR ŞARTLARDA VE UYGULANABİLİR YASALARA UYGUN ŞEKLİ HER ZAMAN TAŞINMAZ

Silahların taşınması Federal, Eyalet ve yerel yasalar tarafından düzenlenir. Bölgenizdeki kanunları bilin ve onlara uyun.

HATIRLAMAK

Hiçbir kural seti olası tüm durumları kapsamayabilir. Bir tabancanın güvenli ve rasyonel kullanımı, kullanıcının sağduyulu ve doğru eğitime bağlıdır. Sorumlu ve güvenli bir silah sahibi olun. Herhangi bir ateşli silah kullanmadan önce daima güvenlik kurallarına ve düşüncelerine uyun . Ateşli Silahlar GÜVENLİK size bağlı!

SVI HANDGUN GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ

Tetikleyici Koruma

Tetik Muhafazası, hasar görmesini önlemek ve yanlışlıkla deşarjı önlemek için tetik çevresindeki halkadır.

SLAYE KİLİT GÜVENLİĞİ

Sürgülü Kilit Güvenliği, tabancanın hemen solundaki slaytın altında bulunur. Çekiç tamamen açılıp Sürgülü Kilit Güvenliği uygulanmışken, Sürgülü Kilit Güvenliği üst kısmı sürgünün geri hareketini önlemek için sürgü kilit çentiklerini devreye alırken, tetik sıkıldığında ileri itici hareketi önlemek için bir iç kam yüzey ateşe geçer. Bu emniyet tertibatı, yalnızca slayt tam ileri alınırken ve çekiç tamamen püskürtülürken uygulanabilir.

 
Kaydırmalı Kilit Güvenliği DESTEKLİ 

Şekil A
 Kaydırmalı Kilit Güvenliği ENGAGED 

Şekil A
Sürgülü Kilit Güvenliği uygulamak için, tabancayı güvenli bir şekilde yönlendirin, parmakları tetik koruyucusunun dışında tutun, sürgüyü tamamen arkaya doğru çekin ve çekiç tamamen açılmış konumda bırakılarak keskin öne dönmesine izin verin. Slayt kilidi emniyetini, sürgü kilidi çentiğine tamamen oturuncaya kadar yukarı bastırın. Kaydırma Kilidi Güvenliği düştüğünde, sear, tabancayı düzgün bir şekilde kavramış ve tetik sıkıştığında ateş etmek için çekiç serbest bırakılmıştır. (Bkz. Şekil A ve B)

TAVAN GÜVENLİĞİ

Kavrama Güvenliği, alıcının arka arka kısmında bulunur. Tutamak Güvenliği, tabancanın tutuşu sıkıca ve doğru şekilde kavranmadığı sürece tırnağın geriye doğru ilerlemesini önlemek için yay hareketiyle otomatik olarak uygulanır. Kavrama emniyetinin ön kısmı (tabanca çerçevesinin iç tarafında), arka koğuş hareketini önlemek için tetiğin arkasına temas eder. Tabanca tutacağı pozitif olarak kavranırsa, Kavrama Emniyeti tetik hareketine izin vermek için tetiğin arka tarafıyla temas etmeden döndürülür.

ASKERDE GÜVENLİK DURDURULMASI

Emniyet Durağı, çekiç üzerinde düz, raf benzeri bir yüzeydir ve otomatik güvenlik cihazı olarak işlev görür. Olası bir şekilde birincil sığır çentik arızasında ocağı tutacaktır. Bu, çekiçin önceden bilinçsizce tamamen düşmesini önleyecek ve kontrolsüz otomatik ateşe karşı sigortalanacaktır. Aynı zamanda, çekiç, Emniyet Durağı'nın ötesine geçmesi koşuluyla, tabancayı kollarken elinizin kaymadan veya çekiçle çekiçin atış pimine çarpmasını önler. Arı Emniyet Durdurma'yı devreye sokduğunda, çekiçin düşmesine izin vermek için tetiği sıkıştırarak silinmiş olabilir. Tasarım gereği, tetik çekildiğinde çekiç Emniyet Durağı'ndan öne doğru düşecektir.

DISCONNECTOR

Bu güvenlik tertibatı, yuvarlaklığın haznede bulunmadan önce kayar ve namlu kilitli halde tutulmasını önler. Kayma tam ileri değilse, Devre kesici basılmıştır. Alt kısmı ateşi söker; böylece tetik sıkışırsa çekiç serbest bırakılamaz. Bununla birlikte, fıçı ve namlu kilitlendiğinde, bir yay Bağlayıcıyı slayttaki bir oyuğa iter; bu, tetiği sıkıştırarak tabancanın ateşlenebileceği şekilde tetikleyip açar.

INERTIA FIRING PIN

Mahfazasından daha kısa olan Ateşleme Pimi, bir yay tarafından geride tutulur ve bir çekiç darbesi yayın kuvvetini ve pim ataletini aşmadığı sürece slayt yüzü boyunca çıkıntı yapamaz. Strayer-Voigt tabancaları, fabrikada üretilen mühimmat ile uygun kalibrede çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Strayer-Voigt, güvenilirliği ve doğruluğunu sağlamak için tabancanıza fabrika mühimmatını ateşlemenizi önerir. + P mühimmatının kullanılması tabancanın aşınmasını hızlandırabilir.

MAVİ GÜVENLİK DERGİSİ

Boş Oda Emniyet Tak ve Güvenlik Dergisi. Yeni Infinity tabancanıza boş bir oda güvenlik fişi ve eylemsiz emniyet dergisi fabrikadan takılır. Sonsuz Tabancanıza ulaşmazlarsa , satın aldığınızda ateşli silahı, boşaltılmadığından ve hasargörmediğinden emin olmak için satın alma sırasında özenle inceleyin. SVI bayiniz bu muayeneyi hazırlamanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır ve yeni Infinity tabancanız için boş bir oda güvenlik fişi ve güvenlik dergisi almanıza ve bunların kullanımını ve işlevini açıklamanıza yardımcı olacaktır.

Strayer-Voigt Inc, Infinity tabancanızı istediğiniz zaman, emniyetli bir yönde işaret eden ağız ile dikkatlice boşaltacağınızı ve boş hazne emniyet tıpasını ve güvenlik dergisini tabancaya yerleştirmenizi önerir. Unutmayın, boş hazne güvenlik tıpası ve emniyet dergisi tabancaya takılı olsa da, Sonsuz tabancanıza yüklenmiş gibi davranın. Sadece ateşli silahınızın güvenli bir şekilde kullanılmasını garanti edebilirsiniz!

DERGİ YÜKLEME

 1. Bu kullanım kılavuzunda tavsiye edilen cephaneliği tabancanız için uygun kullanın. Mühimmat, özellikle de astarın etrafında muayene edin. Çökmeleri, çizikleri ve diğer hasar bulgularını araştırın. Hasarlı mühimmat yüklemeyin.
 2. En üstteki açık uçla bir elinizde dergiyi tutun. Dudak tutma dudaklarının hemen önünden tabanı olan dergi takipçisine yuvarlak yerleştirin. Yuvarlak taban, derginin arkasındaki düz kenara dokunana kadar aşağı ve yukarı doğru bastırın. Bir sonraki turu önceki turun üstüne koyun ve aşağı ve geriye basın. Dergi yüklenene kadar tekrarlayın, ancak kapasitesini aşmayın. Infinity tabancası için 9/14/94 sonra üretilen tüm ABD İç dergilerinin kapasitesi, federal kanun tarafından yasaklandığı üzere on (10) turdur.
DİKKAT:

DOĞRUDAN ÇIKARILMASININ RİSKİNİ AZALTMAK İÇİN SADECE ATILMESİNE YÖNELİK SADECE PISTOLAYA YAŞAYIN.

PISTOLU YÜKLENİYOR

Tabancadan emniyet dergisini çıkartın. Düşmesini önlemek için elinizi emniyet dergisinin altına koyun.

 1. Dergiyi tabancadan çıkarın. Düşmesini önlemek için elinizi dergi altına koyun. Dergiyi deriden iyi atmak için dergi yakala (tabancanın solunda bulunan ve tetik koruyucusunun arkasında bulunan) düğmesine basın.
 2. Tabancayı tek elle stok tutun. Diğer eli boşaltma bağlantı noktasından uzak tutun ve slaytın iki tarafındaki tırtıklı parmak tutma yerlerini kavrayın. Kayışı hafifçe geriye doğru çekin ve BOŞALIM OLDUĞUNDAN EMİN OLUN ; slayt ileri geri dönmek için izin verin. (Eğer slayt tamamen arkaya giderse, haznenin boşaldığından emin olduktan sonra tetikleyerek çekiç sıkıştırın.)
 3. Yüklü dergiyi öne doğru işaret eden mermilerle de dergi içine yerleştirin. Dergi DİKKATİNİ UPWARD'u tam olarak, dergi tutma duyuluncaya kadar iterek yerine kilitleyin.
 4. Ateş etmeye hazır olduğunuzda, tabancanın namlu namluyla parmağınızı emniyetli bir yönde tutarak parmağınızın tetik koruyucusunun dışına çıkmasını sağlayın, sürgüyü 3. adımda anlatıldığı gibi tutun ve çekiçle vurmak için geriye doğru tamamen çekin. Dergiden odaya bir tur vermek için slayt sürgüsü.
 5. Tetiği hareket ettirirseniz, çekiçin öne düşmesini önlemek için iterek sürgü kilit emniyetini uygulayın.

Pistol'ü BOŞALTMA

 1. Düşmesini önlemek için elini derinin altına yerleştirin ve dergi serbest bırakmak ve çıkartmak için dergi tutun düğmesine basın.
 2. Tüfeği tutan parmak tutma yerlerini kullanarak tüm parmakların tetik koruyucusunun dışına çıkmadığından emin bir yönde işaret eden tabancanın namluyla, bölmeden yuvarlak çıkartmak ve çıkartmak için sürgüyü sertçe geriye doğru çekin. Engelsiz olarak yuvarlak çıkmasına izin vermek için ellerinizi boşaltma bağlantısından uzak tutun.
 3. Tabancayı emniyetli bir doğrultuda tutarak, slaytın boş bir odaya ilerlemesine ve çekiçlerin öne doğru düşmesine izin vermek için tetiğe basılmasına izin verin. (Sürgü kaydırma çubuğu tarafından geride tutulursa, sürgüyü geriye doğru hafifçe çekin ve bırakın.)
 4. Kalan canlı turları deriden dışarı doğru kaydırarak çıkarın.

TEMİZLİK İÇİN

Lütfen bu el kitabındaki diyagrama bakınız.

UYARI:

Kullanıcı ve tüm çevredeki kişiler tarafından demontaj ve montaj sırasında emniyet gözlüğü takılmalıdır.

 1. Dergiyi çıkarın ve tabancayı boşaltın.
 2. Sürgüyü geri çekin ve sürgüyü, sürgüyü sürgü kapanır çentiğine iterek slaydı kilitleyin.
 3. Şekil C'de görüldüğü gibi kılavuz çubuğu alçaltma aletini kılavuz çubuk deliğine sokun.
 4. Sürgülü kapağı aşağı iterek sürgüyü serbest bırakın, sürgü durağının sökme çentiğiyle aynı hizaya gelene kadar öne doğru itin.
 5. Tabancadan tamamen çıkararak kaydırma çubuğunu itin.
 
Şekil C Şekil D
  UYARİ: sıkıştırılmış yaylar daima tehlikelidir

Ayrılmalara dikkatle dikkat edilmelidir. İlkbahar ya da monte edilen parçalar dışarıya fırlayabilir ve dikkatli kullanılmazlarsa birini yaralayabilir ya da körleyebilirsiniz.
 1. Slayt üzerinde ileriye doğru itin ve çerçeveden çıkarın.
 2. Varil, kılavuz çubuk düzeneği (Şekil D) uygun temizlik için şimdi slayttan çıkarılabilir. Not: Slayttaki serbest geçişin sağlanması için varil bağlantısı aşağı doğru döndürülmelidir.
 3. Tabancadan başka herhangi bir şeyi çıkarmaya çalışmayın, aksi takdirde garanti geçersiz kalabilir.

PISTOLU MONTE EDİN

UYARI:

Kullanıcı ve tüm çevredeki kişiler tarafından demontaj ve montaj sırasında emniyet gözlüğü takılmalıdır.
 1. Slaydı baş aşağı yerleştirin ve namlu bağlantıyı ileri slayla slaydın içine yerleştirin.
 2. Kılavuz çubuğu düzeneğini sökme pimi takılı olarak yeniden takın.
 3. Çekiç çerçeveye yaslanıp emniyeti kapalı veya ateş konumuna getirin.
 4. Slayt çerçevesi ile hizalayın ve kayışı çerçevenin raylarına itin, alıcıdaki delikli varil bağlantı hattını görene kadar kaydırma durdurma deliğine bakın.
 5. Slaytyı, delikten ve namlu bağlantısından iterek yeniden takın.
 6. Sökme çentiği kaydırma çubuğunun arkasına gelecek şekilde slayta devam etmeye devam edin.
 7. Kaymayı yukarıya doğru ve orijinal konumunda tamamen içeri girene kadar sökme çentiğine itin.
 8. Sürgüyü geri çekin ve indirme çubuğunu kılavuz çubuk grubundan serbest bırakın.
PISTOL GARANTİSİ
Magnuson-Moss Garanti Yasası'na dayanarak, Strayer-Voigt ürün hattı üzerinde herhangi bir açık garanti sunmaz.Bununla birlikte, Strayer-Voigt zımni garantiyle ilgili yükümlülüklerini tanır. Strayer-Voigt, tarihsel olarak ürününün arkasında duruyor ve yıllar boyunca olduğu gibi ürün gamına da hizmet vermeye devam edecek. Strayer-Voigt ürünleri, malzeme ve işçilik bakımından perakende satış tarihinden itibaren bir yıl süreyle servis edilecektir. Onarım tesislerimize nakliye, normal bakım yapılmamasından kaynaklanan hasarlar, ABD dışındaki satışlar, yüksek hız kullanımı, yüksek basınç, yeniden yüklenmiş veya diğer standart dışı mühimmat veya herhangi bir yetkisiz tamir, değiştirme, yanlış kullanım, istismar nedeniyle hasar veya ürünün değiştirilmesi kapsamına girmez.