Şirket Politikamız

Privacy Policy,

Glock Aksesuar, Glock tabancaları konusunda uzmanlaşmış uluslararası çapta tanınmış bir silah satış yetkilidir.


Birçok dağıtım kanalı ve yüz binlerce kopya dünya çapında bağımsız distribütörler vasıtasıyla satan 300'den fazla öğretim ve eğlence videosu üretti. Ayrıca Glock Aksesuar YouTube kanalı için düzenli olarak öğretim videoları üretiyor ... Halihazırda 10 bin aboneye ve 5 milyondan fazla görüşe sahip.


2017'de, video yapımlarında yer alan ürünlere erişmek için ezici isteklere yanıt olarak, http://glockaksesuar.com u kurdu. Glock Aksesuarşu anda dünya çapında 50.000'den fazla müşteriye sahiptir. Web sitesi her gün 10.000'in üzerinde benzersiz ziyaretçi alır ve http://glockaksesuar.com ile İstanbul daki  tesisimizden günde 100 paketten fazla mal satar.


Glock Aksesuar hızla büyüdükçe, ezici isteklere cevap vermek için Hadımköy de  perakende bir showroom açtı ... başlangıçta, Kolluk Uygulamaları ve Askeri Personel, görevlerini yerine getirmek için görevli ve görevli silahlarını aramak için bir yerel kaynak arıyor.


Perakende showroom, hızlı bir şekilde Türkiye polisi, şerifler, askeri personel ve yerel olarak Gizli Servis temsilcileri için bir merkez haline geldi ... Hepsi de Glock tabancaları taşıyor. Bu görevliler, silahlarını derhal parçalar ve destek alabilme rahatlığını beğeniyor ve takdir ediyorlar.


2017'de şirketimiz glock silahların ve parçaların test edilmesini kolaylaştırmak için orijinal Taktik Kapalı Atış Alanı'nı yarattı. Bu kullanım, tabancaların kendini savunma, evde koruma ve rekabet eğitimi için güvenli ve doğru kullanımı konusunda bire bir kişisel eğitim sunmak amacıyla genişletilmiştir.


Bugün, kolluk görevlileri ve siviller, Glock Aksesuar Performance & Custom tarafından sunulan kolaylık, müşteri hizmetleri ve üstün ürünlerin keyfini çıkarıyor. 2017'da, 1.000.e yakın Glock Aksesuar kataloğu basılmış ve ülke çapındaki müşterilere gönderilecektir.


Glock Aksesuar şu anda 20 tam zamanlı çalışana sahiptir; Birçoğu şirketle 5 yıl ve daha uzun süredir birlikte çalışıyor.


Bugün Glock Aksesuar:


Glock Aksesuar perakende mağazası "hedef" bir alışveriş deneyimi haline geldi ... insanlar sadece mağazamızı ziyaret etmek için çok uzak mesafelerle seyahat ediyor; Eşyalarımızı ve mülkiyetli özel parça ve servislerimizi görmek ve satın almak; 


Üstün öğretim kadrosuna ve çok çeşitli ilerici atış kurslarına ek olarak, GUN fit, hem "taktik" stil atış aralıklarımız dan, hem eşsiz hem de zorlayıcı olmayan, paralel olmayan bir atış deneyimi sunmak için tam olarak yararlanmaktadır.
Gelecek planlar perakende / kapalı alan / eğitim tesislerinin ülke genelindeki büyük metropol alanlarına yayılması etrafında dönüyor. 

 

Perakende mağaza, 1.500 metre kare büyüklüğünde ve çeşitli işletmelerinin hepsini barındıran Glock Aksesuar Dünya Genel Merkezi'nde yer almaktadır.


Glock Aksesuar markaları altında, yalnızca Glock tabancası için yüksek performanslı çeşitli silah üretiyoruz. Nispeten basit (tungsten kılavuz çubukları) kozmetik (kazınmış slayt ve dergi kapak plakaları) yüksek mühendisliğe (dünyaca ünlü Piramit Tetiği) kadar parçalarımıza saygı duyulmaktadır ve dünyadaki ciddi atıcılar tarafından covete tabi tutulmaktadır.


Son zamanlarda Hassas Slayd lar yapmaya başlamış bulunmaktayız ve şimdi de Rekabet Dereceli variller sunuyoruz.


CNC işleme tesisi ve bu son derece yüksek kalitede satış sonrası parça ve aksesuarları üretmek için gerekli olan tüm ekipmanlara sahibiz ve bunları işletiyoruz.